zoufalirybari.cz

Sonubaits Krmítková směs Power Scopex Groundbait 2kg

Ve slevě tento výrobek Sonubaits Krmítková směs Power od kvalitní společnosti Sonubaits pořídíte právě teď v nabídce za super peníze! Nyní zakoupíte za 350 Kč.
EAN: 5056317711622
Sonubaits Krmítková směs Power Scopex Groundbait 2kg

Krmení Power Scopex, které je součástí nové řady Power Scopex, kombinuje směs drcených pelet a rybí moučky s neodolatelnou vůní a chutí, scopex, s nádechem!

Krásný zlatý mix s příchutí Power Scopex!

Krmení Power Scopex, které je součástí nové řady Power Scopex, kombinuje směs drcených pelet a rybí moučky s neodolatelnou vůní a chutí, scopex, s nádechem! Nádherná zlatá směs s jemnými červenými skvrnami procházející skrz, je extrémně všestranná, ideální pro všechny druhy komerčních revírů včetně F1, kaprů a skimmerů, ať už se loví ve spojení s feederem, prutem nebo plavanou.

Obsahuje směs drcených pelet a rybí moučky obohacené o příchuť Power Scopex.
Vhodné pro kapry, F1, cejny a skimmery
Použijte s krmítkem, tyčí nebo splávkem.

Pokyny pro míchání

Power Scopex se snadno mísí. Obsah vysypte do velké mísy nebo kbelíku. Jako odměrku použijte dvoulitrovou vaničku s návnadou, naplňte ji vodou a přidejte do suché krmné směsi, důkladně promíchejte a zajistěte rovnoměrné rozložení v celé směsi. Počkejte, než návnada absorbuje vodu. Dolaďte směs podle svých požadavků a projděte hádankou, abyste odstranili všechny hrudky.

Případně můžete použít vrtačku a metličku, to je nyní preferovaná metoda mnoha našich poradců.