Sonubaits Booster Lava Liquid 50ml – Washed Out

Unikátní produkt Sonubaits Booster Lava Liquid 50ml - Washed od společnosti s předním postavením na trhu Sonubaits jednoduše naleznete momentálně až neuvěřitelně levně! Aktuálně za 195 Kč. EAN: 5056317710588
Sonubaits Booster Lava Liquid 50ml - Washed Out
Značka: Sonubaits
195 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Zavedení Lavy na rybářský trh způsobilo rozruch po celém světe. Tato lepkavá tekutá přísada vytváří na lovném místě barevný a chuťový mrak. který nenechá chladným žádnou rybu v okolí.

Zavedení Lavy na rybářský trh způsobilo rozruch po celém světe. Tato lepkavá tekutá přísada vytváří na lovném místě barevný a chuťový mrak. který nenechá chladným žádnou rybu v okolí. Kapalina je sama o sobě hustší než voda, což znamená, že zůstane v oblasti návnady nebo nástrahy, tedy tam kde to skutečně potřebujeme.

Díky své lepkavé konzistence se nestane, že by při nahazování kapala dolů nebo pryč z nástrahy ( krmítka, PVA materiálu….). Po nahození se Láva drží kolem nástrahy a uvolňuje se do celého vodního sloupce, obsahuje vysoké množství atraktorů jak chuťových, tak také pachových. Nabízíme jí v několika atraktivních příchutích.