zoufalirybari.cz

Shimano Naviják Ultegra CI4+ 14000 XTC

Nejprodávanější výrobek Shimano Naviják Ultegra CI4+ od výrobce s mnohaletou tradicí Shimano lze koupit právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně. Nyní pořídíte za 6 842 Kč.
EAN: 0022255215824
Shimano Naviják Ultegra CI4+ 14000 XTC
Ověřit dostupnost »
Značka: Shimano
6 842

Vzhledově atraktivní mimořádně lehký naviják přichází s přepracovanou vnitřní konstrukcí i kompletně novým designem.

Vzhledově atraktivní mimořádně lehký naviják přichází s přepracovanou vnitřní konstrukcí i kompletně novým designem. Matně černý model ULTEGRA CI4+ XT-C je navržen s ohledem na vkus moderních kaprařů a ocení ho jistě příznivci tradičních Big Pit navijáků. Kompaktní tělo je vyrobeno z kompozitu CI4+, který zaručuje značnou úsporu hmotnosti, což přispívá k svižnějšímu pohybu celé sestavy s prutem a dosažení delších vzdáleností při odhazování. K výraznému zlepšení parametrů při odhazování pomáhá pokládka vlasce Super Slow 5 a AR-C cívka, vybavená vysokorychlostní brzdou Hi-Speed.

Nejnovější technologie Shimano X-Protect garantuje dokonalou ochranu mechanismu navijáku před průnikem vody a prachu. Nízká hmotnost navijáku a tělo G Free Body v kombinaci s konstrukcí Parallel Body přispívají k dosažení velmi dlouhých a extrémně přesných odhozů bez projevů únavy i při déletrvajícím rybolovu. Velmi kompaktní tělo extrémně lehkého navijáku nabízí vynikající vyvážení v kombinaci s vhodným prutem.

Parametry:
Hmotnost (g) 540
Převodový poměr 4,3:1
Ložiska 5+1
Max. brzdná síla (kg) 20
Kapacita vlasce (mm/m) 0.35-550/0.40-400/0.45-300

Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od známých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.

© 2023, Copyright Vyhledávač rybářských potřeb