zoufalirybari.cz

Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg – Carpes – Kapr

Unikátní a oblíbený produkt Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg - Carpes od značky se zárukou kvality Sensas máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. V akci za cenu 95 Kč.
EAN: 3297830108618
Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg - Feeder
Popis produktu

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. 

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. Obsahují méně posilovačů což je nečiní tak ostrými. Jsou vhodné pro běžný rybolov a pro závody, kde je potřeba použít slabší krmení. Díky jejich menší koncentrovanosti se dají snadněji míchat a kombinovat. I tak udrží rybu v krmném místě po dlouhou dobu. 

  Cílová ryba Vůně Hrubost Lepivost
Carper – Kapr Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Carper Rouge – Kapr červený Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Carper Jaune – Kapr žlutý Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Feeder Velká ryba oříšky

Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od známých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.

© 2023, Copyright Vyhledávač rybářských potřeb