zoufalirybari.cz

Sensas Krmítková směs 3000 1kg – Bremes (cejn)

Často hledaný produkt Sensas Krmítková směs 3000 1kg od známé značky Sensas pořídíte právě nyní až neuvěřitelně levně. Cena již od 145 Kč.
EAN: 3297830009717
Sensas Krmítková směs 3000 1kg - Surface (hladina)
Ověřit dostupnost »
Značka: Sensas
145
Popis produktu

Univerzální, skvěle fungující krmítková směs, která se hodí jak na krátkodobé, tak i na delší výpravy.

Gros Gardons Black (velká plotice-černé) – Černé kořeněné krmení hrubší konzistence pro lov plotic a cejnů. Ideální do studené a čisté vody.

Etang (jezero) – Jemné sladké základové krmení na jezero. Rychle pracuje a tvoří mrak. 

Moulinet Special Anglaise (angličák) – Speciální základové krmení pro lov s anglickým splávkem. Má oříškovou vůni a hrubší konzistenci. Je univerzálně použitelné během celého roku. Vhodné na kapry, větší cejny a plotice. Při stisknutí dobře drží, ale ve vodě se rychle rozpadá.

Fond (řeka) – Těžké a lepivé základové krmení do proudu. Obsahuje hodně hrubých částeček.

Gardons (plotice) – Famózní krmení 3000 Gardons, díky kterému získala firma Sensas svůj věhlas. Je jemné a rozpadavé. Má hnědou barvu a čokoládově-kořeněnou příchuť. Žádná plotice neodolá! Balení 1 kg.

Ablettes (ouklej) – Velmi jemné světlé hladinové krmivo, které tvoří dobře mrak. Je vhodné pro lov ouklejí. Je určeno na stojatou nebo mírně tekoucí vodu. Při přípravě rozpracovat do kašovitého stavu. 

Gardons Red (plotice-červené) – Červené krmení na plotice. Má kořeněnou vůni. Vhodné především do kalné jarní vody.

Canal (kanál) – Jemnější krmení postavené především na mletém praženém konopí a dalších semenech pro lov drobnějších ryb na pomalejší řece nebo stojaté vodě.

Bremes (cejn) – Sladké žluté krmení v bylinkové příchuti s kousíčky barevných fluo pečivových kousků. Jemnější a méně lepivé, vhodné na cejny.

Bremes Jaune Tracante (žlutý cejn) – Sladké výrazně žluté krmení v bylinkové příchuti s kousíčky flou pečivových kousků. Obsahuje velký podíl žlutého barviva a ve vodě vytváří nádherný žlutý kal. Vhodné na léto na stojatou vodu pro lov cejnů.

Noire (plotice-černé) – Slané kořeněné krmení tmavší barvy. Vhodné do studené vody především na plotice. Balení 1 kg.