zoufalirybari.cz

Sensas Akční kbelík 3000 Feeder Big Fish

Tento skvělý produkt Sensas Akční kbelík 3000 Feeder od této skvělé značky Sensas lze pořídit právě nyní na našich stránkách za super peníze! Nyní pořídíte za super cenu 549 Kč.
EAN: 3297830617172
Sensas Akční kbelík 3000 Feeder Big Fish
Ověřit dostupnost »
Značka: Sensas
549

Skvělý akční balíček v podobě kbelíku plného krmení a dárkem navíc za skvělou akční cenu.

Skvělý akční balíček v podobě kbelíku plného krmení a dárkem navíc za skvělou akční cenu.

Kbelík obsahuje:

  • 4x krmení 3000 Feeder Big Fish 1 kg
  • 1x posilovač Bremix Super Brasem 300 g
  • 1x kbelík Sensas 15 l s víkem
  • 1x kšiltovka Sensas

Krmení 3000 Feeder Big Fish 1 kg (velká ryba)

Speciální řada pro použití do feederového krmítka. Obsahuje zejména jemné částice, které se ve vodě rychle uvolňují, pracují a rychle lákají ryby. Jemná struktura krmení v krmítku dobře drží a rychle se uvolňuje pod vodou. 3000 Feeder Big Fish je sladké krmení, které obsahuje větší kousky pro nalákání a udržení větších ryb. Je určeno pro teplejší vodu od jara do podzimu. Barva tmavě žlutá.

Posilovač Bremix Super Brasem 300 g (cejn)

Skořicový práškový posilovač na cejny a jiné velké ryby, které láká velké vzdálenosti a udrží je po dlouhou dobu na nakrmeném místě. Lze použít i pro nadipování červů, kukuřice nebo jiné nástrahy. Práškové posilovače lze přidat jak do suchého krmení před navlhčením, tak i do již navlhčeného krmení. V suchém krmení bude mít déle trvající účinek. V navlhčeném krmení získáme okamžitý lákací účinek, který ale vydrží kratší dobu. Doporučujeme přidávat v poměru 300 g na cca 4-5 kg suché směsi.