zoufalirybari.cz

Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Roach – 10,5cm 12g

Tento akční a ve slevě výrobek Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal od oblíbené značky se zárukou kvality Savage Gear můžete nakoupit právě teď v naší nabídce za výborné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 27 Kč.
Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Roach - 8

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku.

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku, díky kterému nástraha plave úžasně živou akcí i při velmi nízkých rychlostech.

Nástraha plave stejně dobře při stahování i při propadu. Její ručně malované detaily stanovují nové standardy ve výrobě gumových nástrah. Tato nástraha s lopatkovitým ocasem chytí snad každého dravce v okolí!

  • Skvělé ručně malované detaily
  • Otevřená tlamka pro připevnění jigové hlavičky
  • Perfektní akce ocasního můstku