zoufalirybari.cz

Rapala Kleště RCD MagSpring Pliers – 15 cm

Tento unikátní kus Rapala Kleště RCD MagSpring Pliers od výrobce se skvělou pověstí Rapala jednoduše můžete sehnat tady teď za super cenu! Výhodně teď u nás za 799 Kč.
Rapala Kleště RCD MagSpring Pliers - 15 cm
Ověřit dostupnost »
Značka: Rapala
799

Vzhledově i funkčně atraktivní kleště Mag Spring Pliers využívají odpudivé síly skrytě zabudovaných permanentních magnetů v blízkosti čepu k tomu, aby bez nutnosti použití mechanické pružiny umožňovaly snadnou manipulaci.

Vzhledově i funkčně atraktivní kleště Mag Spring Pliers využívají odpudivé síly skrytě zabudovaných permanentních magnetů v blízkosti čepu k tomu, aby bez nutnosti použití mechanické pružiny umožňovaly snadnou manipulaci. Magnety stále rozevírají čelisti kleští a umožňují příjemnou a snadnou manipulaci v jedné ruce. Na rozdíl od kleští s mechanickou pružinou nehrozí riziko prasknutí pružiny nebo ztráty pružnosti. Mimořádně odolné vroubkované čelisti kleští z nerezové oceli jsou opatřeny kouřově šedou povrchovou úpravou. Komfortní měkké a ergonomicky tvarované rukojeti nabízejí velmi příjemné držení a manipulaci.