zoufalirybari.cz

R-Spekt Vodotěsný lodní vak 6L

Neodolatelný výrobek R-Spekt Vodotěsný lodní vak od značky se skvělou pověstí R-Spekt snadno pořídíte právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze. Aktuálně za super cenu 499 Kč.
EAN: 8592981004884
R-Spekt Vodotěsný lodní vak 6L

Vodotěsný lodní vak R-SPEKT 6L slouží k bezpečnému uložení osobních potřeb a drobné elektroniky jako jsou osobní doklady, mobilní telefon, fotoaparát, peníze, klíče aj., které je potřeba ochránit před vodou a nežádoucí vlhkostí, ať už přímo na lodi nebo v blízkosti vodních zdrojů při výpravách v přírodě.

Vodotěsný lodní vak R-SPEKT 6L slouží k bezpečnému uložení osobních potřeb a drobné elektroniky jako jsou osobní doklady, mobilní telefon, fotoaparát, peníze, klíče aj., které je potřeba ochránit před vodou a nežádoucí vlhkostí, ať už přímo na lodi nebo v blízkosti vodních zdrojů při výpravách v přírodě. Reálně využitelný objem vaku po jeho uzavření činí 6 litrů, poskytne tak dostatečné místo pro ochranu všech drobností, které chcete mít bezpečně uložené vždy po ruce a v suchu.

Lodní vaky R-SPEKT limited edition jsou vyráběné s největší pečlivostí technologií vysokofrekvenčního svařování, které zaručuje dokonalou vodotěsnost svařovaných materiálů a dlouhou životnost těchto výrobků. Vodotěsné uzavření vaku docílíte srolováním základního materiálu kolem horní LDPE lišty, jejím následným pečlivým trojitým ohnutím a zajištěním popruhu nerezovou sponou. Tímto  spojením dojde k dokonalému vodotěsnému uzavření vaku a ochraně všech uložených věcí uvnitř. Následně tímto spojením vytvoříte pevné popruhové ucho pomocí nějž můžete vak pohodlně přenášet v ruce nebo ho lze také připoutat za  volnou masivní sponu přímo k lodi.

Vodotěsné vaky R-SPEKT limited edition nabízí velké spektrum využití při rybaření, vodní turistice, yachtingu, ale také při pohybu ve volné přírodě.

  • Barevné provedení: černý vak se zelenými doplňky
  • Materiálové složení: 100% voděodolná polyamidová PVC plachtovina se zvýšenou odolností proti UV záření, nerezové jistící spony
  • Vnější rozměry: 16 x 29cm (po uzavření vaku)
  • Využitelný objem po zarolování: 6L