zoufalirybari.cz

R-Spekt Držák prutu zapichovací Ø40mm

Super produkt R-Spekt Držák prutu zapichovací od společnosti s úžasnou pověstí R-Spekt můžete koupit právě v bezva akci. Nyní můžete mít za 869 Kč.
EAN: 8592981004938
R-Spekt Držák prutu zapichovací Ø40mm

Zapichovací celokovový držák prutu R-SPEKT limited edition vám dokonale poslouží při každém odložení rybářského prutu mimo stojan, aniž byste ho museli položit na zem a riskovali tak jakékoliv poškození a následnou drahou opravu.

Zapichovací celokovový držák prutu R-SPEKT limited edition vám dokonale poslouží při každém odložení rybářského prutu mimo stojan, aniž byste ho museli položit na zem a riskovali tak jakékoliv poškození a následnou drahou opravu. Můžete si tak v klidu naplnit krmítko nebo se věnovat potřebné úpravě či výměně montáže. Držák je kompletně vyroben z kvalitní a povrchově upravené nerezavějící oceli, která vám poskytne dokonalou ochranu a dlouhou životnost celého výrobku.

Držák se skládá ze dvou částí – hlavní úložné a odkládací válcovité části, která má průměr 40mm a spodní šroubovací nohy, kterou zabodnete do země a bezpečně tak zafixujete celý držák v terénu. V hlavní úložné části držáku se nachází také malá odtoková dírka, díky níž může vytéci případná usazená voda ven z držáku. Jakmile držák již v terénu nepotřebujete, vyšroubujete spodní bodec a našroubujete jej dovnitř hlavní úložné části, následně jej pak můžete bezpečně uložit k další vaší výbavě.

Díky dostatečně širokému průměru lze do tohoto držáku umístit také podběráky se širokou rukojetí, lze jej však využít také pro zajištění člunu u břehu či saků s vašimi úlovky.

  • Barevné provedení: nerez design s vypáleným logem R-SPEKT limited edition
  • Materiálové složení: matná broušená ocel
  • Rozměry: délka bodce 16cm, délka úložné části 17cm, průměr 40mm