zoufalirybari.cz

Nash Taška Scope OPS R6 Transformer

Tento kvalitní a levný výrobek Nash Taška Scope OPS od značky s dlouholetou tradicí Nash jde získat u nás nyní za příznivou cenu. Stojí teď u nás 5 899 Kč.
EAN: 5055108937715
Nash Taška Scope OPS R6 Transformer
Ověřit dostupnost »
Značka: Nash
5 899

Ta nejkrásnější možnost, jak přepravovat tři 6 stopé sestavené pruty. Design klasické tašky s vyztuženým EVA víkem a dostatečným prostorem pro všechno vybavení.

Ta nejkrásnější možnost, jak přepravovat tři 6 stopé sestavené pruty. Design klasické tašky s vyztuženým EVA víkem a dostatečným prostorem pro všechno vybavení. Když pruty vyjmete, dvě hlavní komory Vám poskytnou místo na všechny potřebné věci. Větší komora slouží pro rybářské vybavení a menší má kvalitní termoizolační vložku, takže je vhodná pro uskladnění návnad, jídla anebo třeba mléka do kávy a čaje. Tři dlouhé vnější kapsy na zip slouží pro uložení podběráku, vidliček a hrazd. Tři polstrované kapsy na opačné straně jsou na uložení větších věcí a EVA kapsa na víku slouží pro pěněženku, klíče a další cennosti. Transformer je hlavně o univerzálnosti. Můžete ho vozit na plocho na vozíku, přenášet pomocí poutek anebo díky popruhům na ramena nosit jako klasický batoh. Když popruhy nepoužíváte, můžete je bezpečně překrýt zazipovaným nepromokavým přehozem.

  • Přibližné rozměry: 90cm (L) x 49cm (W) x 20cm (D)