zoufalirybari.cz

Nash Pouzdro na pruty Scope OPS Quiver

Tento výjimečný kus Nash Pouzdro na pruty Scope od populárního výrobce Nash jednoduše získáte zde za výhodné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 759 Kč.
EAN: 5055108937944
Nash Pouzdro na pruty Scope OPS Quiver
Ověřit dostupnost »
Značka: Nash
1 759

Tradiční pouzdro quiver, které bylo koncipováno pro řadu Scope. Pouzdro pro velmi lehký a flexibilní transport Vašich prutů.

Tradiční pouzdro quiver, které bylo koncipováno pro řadu Scope. Pouzdro pro velmi lehký a flexibilní transport Vašich prutů. Pouzdro navrženo s odolností vůči lehkému dešti s povrchem peachskin v camo vzoru. Obsahuje centralní kapsu pro podběrák a přechovávací sak. Pouzdro má zesílené polstrování na hřbetu pro udržení tvaru a přidanou kapsu na suchý zip, která pojme bouřkové tyče (není součástí balení), díky níž je pouzdro ještě více tužší.

Pouzdro je rozšířeno o čtyři kapsy na spodku okolo základny, které jsou vytvořené pro umístění prutů. Dvě tyto kapsy na každé straně. Pouzdro je opatřeno odolnou základnou, která zabraňuje poškození vidličkami. Dále je vybaveno dvojitými kompresními klipy a stahováky, nastavitelným vyztuženým ramenním popruhem a komfortními úchyty pro přenášení v ruce.