zoufalirybari.cz

Nash Podložka Carp Corral Monster

Tento velmi žádaný produkt Nash Podložka Carp Corral od známého výrobce Nash jde sehnat aktuálně na našich stránkách téměř zdarma! Produkt koupíte teď u nás za 3 199 Kč. EAN: 5055108900856
Nash Podložka Carp Corral Monster
Ověřit dostupnost »
Značka: Nash
3 199
Popis produktu

Podložka je zabalena do tvrdého 600D nylonového vaku se zipem pro její transport. Tento vak krásně sedne do trakaře nebo do zavazadlového prostoru Vašeho auta a zabírá také minimum místa ve člunu.

Podložka je zabalena do tvrdého 600D nylonového vaku se zipem pro její transport. Tento vak krásně sedne do trakaře nebo do zavazadlového prostoru Vašeho auta a zabírá také minimum místa ve člunu. Podložka Carp Corral je sestavena během několika vteřin díky pevným zipům ve všech rozích.

Podložka má silně polstrované dno o tloušťce 40mm a má také polstrované a vyztužené strany, což zajišťuje, že podložka udržuje tvar po celou dobu, i když je v ní zrovna nejživější kapr.

Podložka je vybavena popruhem pro zajištění pevnosti a opatřena suchým zipem pro zajištění vrchní plachty. Dále je opatřena čtyřmi kolíky a rukojeťmi pro uchopení.

  • Rozměry: 25cm (v) x 118cm (d) x 60cm (h)