zoufalirybari.cz

MVDE Liquid Aroma 500ml – Big Fish

Žádaný produkt MVDE Liquid Aroma 500ml - originál od výrobce Marcel Van Den Eynde můžete nakoupit na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu. Levně za 179 Kč.
EAN: 5425016170335
MVDE Liquid Aroma 500ml - Big Fish

Naše tekuté přísady jsou bohaté na aroma a skutečně se dostanou do vlastního krmiva. Tekuté aromatické přísady jsou vysoce kvalitní výrobky obsahující velmi silné suroviny.

Naše tekuté přísady jsou bohaté na aroma a skutečně se dostanou do vlastního krmiva. Tekuté aromatické přísady jsou vysoce kvalitní výrobky obsahující velmi silné suroviny. Proto pamatujte: „méně je někdy více“. Účinek tekutých aromatických látek spočívá v tom, že více využívají použitou návnadu a více ji „nasytí“. Tento efekt je výsledkem správně vyvážených surovin se správným poměrem aroma a sladidel. Rozsah, v němž lidé používají tyto přísady, je záležitostí osobní volby. Obsah jedné lahve je dostatečný pro 4 až 5 kg suché směsi. Nejlepší způsob, jak přidat tekuté přísady, je jejich smíchání s vodou, kterou používáte k navlhčení návnady. Používáte-li vlažnou vodu, obsah přísad se uvolní lépe.