zoufalirybari.cz

Munch Baits Stickmix Visual Range 1kg – Citrus Blend

Tento zlevněný kus Munch Baits Stickmix Visual Range 1kg od výrobce se zárukou kvality Munch Baits máte možnost koupit aktuálně na webu ve výprodejové akci. V současnosti za 279 Kč.
EAN: 5060582260426
Munch Baits Stickmix Visual Range 1kg - Sweet Stim

Citrus Blend

Vyroben z pečlivě sestavené směsi citrusových výtažků, organických aminokyselin, rozpustných bílkovin a mletých částic, což vytváří lehce vlhkou směs k okamžitému použití ihned po otevření sáčku. Výrazná neblednoucí živá barva zajistí okamžitý vizuální kontakt.

Sweet Stim

Extrémně univerzální stickmix k okamžitému použití sestavený z jedinečné kombinace přírodních sladidel a specifických stimulantů. Díky směsi tekutých a práškových posilovačů má osobitou strukturu, která umožňuje snadné stlačení, stále se ale rychle rozpadá a vytváří koberec částic lákajících ke krmení a udržující ryby na místě.

Pink Fruit

Směs sestavená z pečlivě vybraných komponentů, ovocných esencí a práškových posilovačů, která je k okamžitému použití ihned po rozbalení. Intenzivní barva zajistí neopomenutelný vizuální stimul, který provokuje ryby k bližšímu zkoumání.