zoufalirybari.cz

Mivardi Swinger Hanger MCX Stainless Carbon set (3pcs)

Tento nejprodávanější produkt Mivardi Swinger Hanger MCX Stainless od přední značky Mivardi pohodlně seženete tady teď právě opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 1 259 Kč.
EAN: 2000020827357
Mivardi Swinger Hanger MCX Stainless Carbon set (3pcs)
Ověřit dostupnost »
Značka: Mivardi
1 259

Precizní kvalita zpracování a materiály té nejvyšší kvality jsou základními stavebními kameny těchto unikátních indikátorů záběru. 

Precizní kvalita zpracování a materiály té nejvyšší kvality jsou základními stavebními kameny těchto unikátních indikátorů záběru. Jednotlivé díly z nerezové oceli jsou obráběny s dokonalou přesností na CNC.

Tělo indikátoru je opatřen trubičkou ze skutečného 3K cross woven carbonu nebo přesným plastovým odlitkem v reflexní barvě. Každý kus je následně pečlivě smontován a přezkoušen. Indikátory MCX stainless jsou k dispozici v provedení Swing Arm s nerezovým raménkem nebo Hanger s nerezovým řetízkem. Součástí dodávky je přídavná zátěž a náhradní gumové kroužky. Přídavné zátěže jsou dodávány i samostatně. Indikátory MCX Stainless jsou dodávány v samostatném balení (1ks) i v praktických sadách 3ks s doplňky)