zoufalirybari.cz

Mikbaits Boilies Big Pack X-Class 20kg – Crab 20mm

Hodně žádaný kousek Mikbaits Boilies Big Pack X-Class 20kg od známého předního výrobce Mikbaits pořídíte na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za cenu 2 899 Kč.
EAN: 8595602228713
Mikbaits Boilies Big Pack X-Class 20kg - Crab  20mm
Ověřit dostupnost »
Značka: Mikbaits
2 899

Multibait je nejkvalitnější cenově výhodné boilie na trhu, vhodné pro intenzivní vnadění.

Multibait je nejkvalitnější cenově výhodné boilie na trhu, vhodné pro intenzivní vnadění. S obsahem 25% tříděných rybích mouček, prvotřídních mléčných proteinů a ptačích zobů, kvalitních objemových přísad, atraktorů a…

Multibait je nejkvalitnější cenově výhodné boilie pro silnější vnadění na trhu. S obsahem 25% tříděných rybích mouček, prvotřídních mléčných proteinů a ptačích zobů, kvalitních objemových přísad, atraktorů a játrového extraktu je na míle daleko od naprosté většiny tzv. „krmných boilie“. Je dostatečně výživné a chuťově atraktivní na to, abyste jej od jara do podzimu mohli bez obav použít na větší krmné kampaně nebo jako levnější alternativu k dražším druhům boilie. Nově do této řady přibyla příchuť Halibut a také jsme změnili balení. Nyní bude Multibait v krásných zipových taškách s označením Classic. Přesto jsme jeho cenu nezvyšovali a nechali ji tak nízko, jak jen je to možné.