zoufalirybari.cz

Mikbaits Boilie Vyvážené Wafters boilies Amur range 14mm 100ml

Tento žádaný produkt Mikbaits Boilie Vyvážené Wafters boilies Amur od známé kvalitní značky Mikbaits pořídíte v naší aktuální nabídce v bezva akci! Právě teď jen za 180 Kč.
EAN: 8595602250936
Mikbaits Boilie Vyvážené Wafters boilies Amur range 14mm 100ml
Popis produktu

Amur řada je určena především k lovu amurů, ale stejně účinná je i na kapry. Všechny produkty jsou na sladko-ovocné bázi, která se nám nejvíce osvědčila.

Amur řada je určena především k lovu amurů, ale stejně účinná je i na kapry. Všechny produkty jsou na sladko-ovocné bázi, která se nám nejvíce osvědčila. K dispozici máte různé typy boilie – plovoucí 14 mm, vyvážené 14 mm Wafters, potápivé v dipu 16 a 20 mm, a také plovoucí kukuřici a ultra plovoucí 15mm Zig v dipu. Spray je určen na zatraktivnění nástrah, ale lze s ním postříkat třeba i naplněné krmítko. K vnadění doporučujeme použít vařenou kukuřici ve větším množství. Do ní lze přidat i Amur booster. Ten můžete použít i pro jiné typy návnad, třeba method či krmítkový mix. PVA Bomb naplněný kvalitními peletami pak slouží k zatraktivnění nástrahy a také jako ochrana proti zamotání při náhozu.