zoufalirybari.cz

Mikbaits Boilie Vyvážené Wafters boilies Amur range 14mm 100ml

Zlevněný kousek Mikbaits Boilie Vyvážené Wafters boilies Amur od kvalitního výrobce Mikbaits jednoduše můžete sehnat zde nyní za rozumné peníze. Výhodně za 180 Kč.
EAN: 8595602250936
Mikbaits Boilie Vyvážené Wafters boilies Amur range 14mm 100ml

Amur řada je určena především k lovu amurů, ale stejně účinná je i na kapry. Všechny produkty jsou na sladko-ovocné bázi, která se nám nejvíce osvědčila.

Amur řada je určena především k lovu amurů, ale stejně účinná je i na kapry. Všechny produkty jsou na sladko-ovocné bázi, která se nám nejvíce osvědčila. K dispozici máte různé typy boilie – plovoucí 14 mm, vyvážené 14 mm Wafters, potápivé v dipu 16 a 20 mm, a také plovoucí kukuřici a ultra plovoucí 15mm Zig v dipu. Spray je určen na zatraktivnění nástrah, ale lze s ním postříkat třeba i naplněné krmítko. K vnadění doporučujeme použít vařenou kukuřici ve větším množství. Do ní lze přidat i Amur booster. Ten můžete použít i pro jiné typy návnad, třeba method či krmítkový mix. PVA Bomb naplněný kvalitními peletami pak slouží k zatraktivnění nástrahy a také jako ochrana proti zamotání při náhozu.