zoufalirybari.cz

Mikbaits Boilie v dipu Liverix 250ml – Magická Oliheň 16mm

Tento skvělý produkt Mikbaits Boilie v dipu Liverix od dodavatele s dlouholetou historií Mikbaits k dostání zrovna dnes extra výhodně! Nabídky již od 180 Kč.
EAN: 8595602234004
Mikbaits Boilie v dipu Liverix 250ml - Mazaná škeble 24mm

Chytací boilie v dipu je dalším splněním vašich přání. Chytací boilie v dipu je dalším splněním vašich přání.
Mnoho z vás nás žádalo o vytvoření menších balení chytacích boilie v různých průměrech, tak abyste mohli vnadit např. 20mm, ale nastražit 16 nebo naopak 24mm či 30mm.

Jelikož jsme firma, která svým zákazníkům naslouchá, udělali jsme maximum proto, abychom vám vyhověli. A myslím, že jsme zašli ještě mnohem dál, než sahají vaše představy. V prvé řadě jsme tyto nástrahy ještě posílili dipem.
Nejedná se ale o pouhé vhození boilie do dipu, jak lze vidět u mnohých firem. My tyto chytací speciály necháváme nasáknout do těch nejlepších tekutých potrav, esencí a EO. Ty poté slijeme a boilie jemně obalíme do vrstvy složené z takových delikates, jako je GLM extrakt, Robin Red apod.

Díky tomu jsou Chytací boilie v dipu neskutečně atraktivní nástrahou, použitelnou jak pro krátkodobý či závodní lov, tak i pro delší výpravy a cílený lov velkých kaprů.