zoufalirybari.cz

Mikbaits Boilie Spiceman WS3 Crab Butyric – 16mm 10kg

Tento skvělý výrobek Mikbaits Boilie Spiceman WS3 Crab Butyric originál od značky Mikbaits jednoduše můžete pořídit u nás nyní za extra cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 139 Kč.
EAN: 8595602248070
Mikbaits Boilie Spiceman WS3 Crab Butyric - 16mm  10kg

Spiceman WS3 Crab&Butyric je vysoce rozpustné, velmi atraktivní a rychle účinkující boilie.

Spiceman WS3 Crab&Butyric je vysoce rozpustné, velmi atraktivní a rychle účinkující boilie.

Má silnou stopu esence Krab a ještě větší závan Butyricu, ale jeho chuť je díky použitým přísadám ostře kořeněná. Podobně jako WS1 a WS2 je skvělý 365 dní v roce, ovšem z těchto tří je nejlepší v teplém letním období. Doba rozpadu v teplé vodě může být kolem 3-4 hodin, v chladné pak vydrží i kolem 12h.

Takovou dobu se však s WS speciálem čeká málokdy. Záběry na něj bývají velmi časté, a to i při střídmém vnadění. Je skvělý nejen v chladných obdobích, ale celoročně při krátkých vycházkách nebo na závodech. I když je to především záběrové boilie na ryby všech velikostí, často se na něj uloví i trofejní kapři a amuři. 

Složení: Enzymatické rybí moučky 24%, ptačí zoby 15%, mléčné proteiny 12%, objemové přísady 27%, atraktory 19%, extrakty 3%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, chuťové stimulátory, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.