Mikbaits Boilie LiveriX 1kg – Královská patentka 20mm

Ve slevě produkt Mikbaits Boilie LiveriX 1kg - Královská od dodavatele kvalitních produktů Mikbaits můžete sehnat nyní napořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 380 Kč. EAN: 8595602221509
Mikbaits Boilie LiveriX 1kg - Královská patentka 20mm
Značka: Mikbaits
380 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

LiveriX je velmi pevné a chuťově silné boilie obsahující vysoké dávky játrových extraktů.

LiveriX je velmi pevné a chuťově silné boilie obsahující vysoké dávky játrových extraktů.

Během celé sezony nám přinášel neskutečné úspěchy. Spolu s kolegy i mnoha příznivci jsme zažívali s LiveriXem výpravy snů.
Z jara a v létě to byla především Škeble, na podzim pak dominoval Šnek. Bylo to ale spíš tím, kterou variantu jsme v té době zkoušeli víc, neboť obě příchutě jsou celoroční. Nyní už je na vás, abyste vyzkoušeli jeho výjimečnou účinnost.

Proč jsme přendali příchuť Magická oliheň do řady Liverix? Jednoduše proto, že sem skvěle zapadá. Navíc směs, z které se se vyrábí, má v sobě to nejlepší z původní Magické olihně, zároveň však vychází i z Liverixu. Použili jsme přitom zcela novou olihňovou moučku ve velmi silném dávkování. Spolu s GLM a játrovým extraktem je to neskutečně atraktivní kombinace, zejména pro velké kapry. Jsem si jist, že tak skvělou a nádherně vonící oliheň jste v ruce už dlouho neměli.