zoufalirybari.cz

Mikbaits Boilie Gangster GSP Black Squid – 20mm 1kg

Super kousek Mikbaits Boilie Gangster GSP Black Squid od přední značky Mikbaits jednoduše můžete sehnat právě nyní na našich stránkách napořád výhodně! Aktuálně za super cenu 4 400 Kč.
EAN: 8595602244805
Mikbaits Boilie Gangster GSP Black Squid - 20mm  1kg
Ověřit dostupnost »
Značka: Mikbaits
4 400

Gangster GSP Black Squid je velmi neobvyklé boilie, a to nejen tím, že je díky Hydro Squidu zcela černé.

Gangster GSP Black Squid je velmi neobvyklé boilie, a to nejen tím, že je díky Hydro Squidu zcela černé.

Jeho zvláštnost spočívá především v tom, že je neskutečně atraktivní, což má krom složení na svědomí právě Hydro Squid, zároveň však velmi úspěšné při lovu trofejních kaprů. To je dáno pevností Gangster směsi, jejím výrazným rybím obsahem bez objemových přísad, a také velmi silným EO Black pepper.
GSP tedy přináší spousty záběrů od kaprů všech velikostí, ale zároveň dokáže ulovit i ty největší kapry. Jeho velkou výhodou je i to, že je použitelné prakticky po celý rok, tedy i ve studené vodě. Dokáže totiž po vhození do vody okamžitě uvolňovat lákavé signály, a o to víc, když boilie předem nasáknete v dipu (nástrahy) nebo boosteru (návnady).
Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 60%, sypké extrakty 9%, atraktory 10%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 9%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, tekuté rybí extrakty, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.