zoufalirybari.cz

Mastodont Baits Boilie Krill Strawberry Bergamot N/W korek 300g – 20mm

Často hledaný produkt Mastodont Baits Boilie Krill Strawberry Bergamot N/W od spolehlivé značky Mastodont Baits jednoduše najdete momentálně na webu za výhodné peníze! Nabídky od 250 Kč.
EAN: 8594187923075
Mastodont Baits Boilie Krill Strawberry Bergamot N/W korek 300g - 20mm

Neutrálně vyvážené boilies s korkem Krill Jahoda Bergamot je vysoce účinné boilies na všech typech vod a ve všech ročních obdobích.

Neutrálně vyvážené boilies s korkem Krill Jahoda Bergamot je vysoce účinné boilies na všech typech vod a ve všech ročních obdobích. Krill Jahoda Bergamot je více utažené masové boilies, s pomalým rozpadem a jemnější strukturu tak, aby vydrželo čekat i delší dobu na „toho správného“ trofejního kapra.

Tato kulička je ale zároveň vysoce atraktivní díky maximálnímu obsahu chilli ve směsi a aroma citrusu „bergamot“. To vše podkresluje vyloženě zabijácká kombinace aroma krillu a jahody.

Naše nová směs na boilies obsahuje zejména snadno stravitelné rybí moučky a uhlohydráty, monosacharidy a extrémní chilli. Tato kombinace zaručuje dokonale vyvážený obsah proteinů, energie, kterou ryba dostává do těla pozvolně a výbornou stravitelnost. Tyto vlastnosti doplňují extrakty, aminokyseliny a mix esencí a esenciálních olejů, kde dominuje hlavně Krill, a aroma jahody a citrusu.

Tato kulička je slané a výrazně pálivé ovocné chuti, což z ní dělá stroj na kapry!