zoufalirybari.cz

LK Baits Nutrigo Monster Live Blood Woorm 250ml – 20-25mm 12ks

Tento levný výrobek LK Baits Nutrigo Monster Live Blood Woorm od odblíbeného výrobce LK Baits máte možnost sehnat bezpečně online opravdu výhodně! Aktuálně výhodně za 279 Kč.
EAN: 8595602026494
LK Baits Nutrigo Monster Live Blood Woorm 250ml - 20-25mm 12ks

Celosvětová novinka – nástraha plněná červem!

Celosvětová novinka – nástraha plněná červem!

Nástraha pro skutečná kapří monstra s vůňí nahnilého červa! Pro široké spektrum sladkovodních ryb jsou červy skutečnou lahůdkou. V naší laboratoři získáváme šťávu a neodolatelný výluh z masných červů a díky naší speciální technologii aplikujeme tuto bázi (včetně červů) do NUTRIGO a necháváme reagovat s dalšími důležitými ingrediencemi. NUTRIGO STINK WORM je universální nástraha pro všechny typy revírů, protože specifické přírodní aroma ryby velmi dobře znají.

Pokud hledáte nástrahu, která by byla nejblíže přirozené potravě kaprů, pak je to skutečně MONSTER STINK WOORM. Nástrahu propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin).

Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin). Nástraha je odlehčena, aby se odečetla váha háčku a sousto se chovalo co nejpřirozeněji. Celoroční použití! Patentově chráněno!