zoufalirybari.cz

LK Baits Nutrigo Jeseter Romadur – 20mm 200ml

Zcela unikátní produkt LK Baits Nutrigo Jeseter Romadur originál od výrobce LK Baits je dostupný v naší internetové nabídce za extra cenu! Výhodně za skvělou cenu 279 Kč.
EAN: 8595602025657
LK Baits Nutrigo Jeseter Romadur - 20mm 200ml

Nástraha, kterou nás inspirovali samotní rybáři zabývající se chytáním jeseterů a kaprů, kde je nejoblíbenější nástrahou sýr.

Nástraha, kterou nás inspirovali samotní rybáři zabývající se chytáním jeseterů a kaprů, kde je nejoblíbenější nástrahou sýr.

Ano skvělá nástraha s přírodní vůňí zrajícího sýru. Díky unikátní Nutrigo technologii dáváme milovníkům sýru absolutně jiné možnosti. Naše nástraha je doslova prošpikovaná originálním Romadurem a italským speciálním sýrem. Nástraha odolává prudkému náhozu a ataku nechtěných ryb – vydrží až 24 hodin!

Tím se zvyšuje šance na záběr od těch největších jeseterů a kaprů v revíru, kteří milují neodolatelné aroma zrajícího sýru. Nástrahu propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin).

Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin). Nástraha je odlehčena, aby se odečetla váha háčku a sousto se chovalo co nejpřirozeněji. Celoroční použití! Patentově chráněno!