zoufalirybari.cz

LK Baits Nutrigo Coco – 200ml

Tento skvělý výrobek LK Baits Nutrigo Coco od výrobce LK Baits jde nakoupit u nás právě za příznivou cenu. K sehnání zrovna v akci za 159 Kč.
EAN: 8595602019250
LK Baits Nutrigo Coco - 200ml

Energetická mléčná bomba vyrobená ze syrovátkového proteinu, čokolády, karamelu, extraktu Stévie cukerné a dalších ingrediencí.

Energetická mléčná bomba vyrobená ze syrovátkového proteinu, čokolády, karamelu, extraktu Stévie cukerné a dalších ingrediencí. NUTRIGO Coco vysílá do vodního prostředí uhlohydrátový signál, který ryby vyhodnocují jako potřebný zdroj energie především v zimním období a před třením. NUTRIGO Coco v procesu výroby podstupuje procesem zrání vlivem mléčných bakterií, kdy dochází ke specifické reakci, která láká ryby na velkou vzdálenost. Uvnitř NUTIGO Coco je navíc extrakt vyrobený několikaměsíčním pomalým extrahováním aroma z kokosového ořechu do alkoholu.

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na sladké – mléčné – kořenité bázi návnad. Celoroční použití, ale jeho největší síla je v zimních měsících. Výborný v kombinaci s  G-8 Pineapple, Wild Strawberry a Compot HHDC. Celoroční použití!

Dozvědět více se můžete v článku.