zoufalirybari.cz

LK Baits Dip Lukas Krasa Nutra Stimul -L 200ml – Black Protein

Oblíbený produkt LK Baits Dip Lukas Krasa Nutra Stimul od dodavatele se skvělou pověstí LK Baits máte možnost najít v aktuální nabídce za super peníze! Akční ceny od 438 Kč.
EAN: 8595602013890
LK Baits Dip Lukas Krasa Nutra Stimul -L 200ml - Black Protein

Jedná se možná o nejlepší přírodní tekuté ingredience na světě, které kapry stimulují k přijímání potravy a aktivně působí na chuťové pohárky. 

Ty nejlepší tekuté ingredience, které jsem za léta při vývoji návnad a nástrah poznal. Celá řada Lukáš Krása je vrcholem mého umění a vědění o kaprech a jejich vztahu k potravě. Jedná se možná o nejlepší přírodní tekuté ingredience na světě, které kapry stimulují k přijímání potravy a aktivně působí na chuťové pohárky.  Nutra Stimul obsahuje také naší speciální směs aminokyselin, kterou kapři spojují s nutričně bohatou potravou a kterou vyhledávají pomocí čichového ústrojí na velkou dálku.

Nutra Stimul-L je určen především k dipování nástrah, PVA, pro tvorbu past a zalití návnad, které se nejprve navlhčí a poté zapráší přírodním stimulátorem Nutra Stimul – P. Na návnadách se vytvoří velmi atraktivní vrstva, která je pro ryby neodolatelná. Protože výrobky Nutra Stimul jsou vyráběny pouze z přírodních látek, nemají vždy stálou barvu.