Kryston Pletenka QuickSilver Gold 20m – 25lb

Často hledaný produkt Kryston Pletenka QuickSilver Gold 20m od odblíbeného výrobce Kryston jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce výhodně! Nabídka již od 449 Kč. EAN: 5060041391302
Kryston Pletenka QuickSilver Gold 20m - 25lb
Značka: Kryston
449 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Tuhá potahovaná šňůrka na návazce.

Ztužená pletenka Quick Silver Gold

Prakticky na všech kaprových vodách se nachází vázky a my jsme často nuceni chytat v jejich těsné blízkosti. Quicksilver byl doposud považován za nejdokonalejší nástroj pro takovouto situaci. To není plané přehánění – to je prostě fakt.

I přesto, že tisíce zkušených rybářů prohlašují Quicksilver za nejodolnější návazcový materiál na trhu, nyní byla jeho oděruvzdornost ještě zvýšena dodatečnou svlékací ochrannou vrstvou.

Nový Quicksilver Gold byl testován na nejtěžších kaprových revírech, jakými jsou jezero Rainbow, řeka St. Lawrence a jim podobné a všemi testy prošel „bez ztráty kytičky“!

Pokud je použit jako šokový nástavec, jeho hladký povrch a velmi nízká tvarová paměť umožňují dosažení delších hodů. Uzly spojující nástavec s kmenovým vlacem mohou být navázány jak se svlékací vrstvou, tak bez ní.

Po odstranění vnější svlékací vrstvy se Vám otevře velká škála možností využití, jaká se nikdy předtím u podobného typu materiálu nenaskytla. Jako šokový/oděruvzdorný nástavec i jako ke kaprům absolutně šetrný návazec už Quicksilver Gold zkrátka nemůže být překonán.

V současnosti kapři dorůstají do kolosálních velikostí a proto je nutné tomuto trendu přizpůsobit i použité materiály.
Pro lov velkých kaprů ve vázkách je tento materiál naprostou nutností, jak v Anglii, tak i v zahraničí a opravdu už ho nelze víc zdokonalit.

Jestli si myslíte, že na koncový návazec nemůžete použít stejný materiál jako na „šokovku“, tak to radši promyslete ještě jednou…

  • 25 lb / 11,35 kg
  • 35 lb / 15,89 kg
  • 45 lb / 20,43 kg