zoufalirybari.cz

Korum Tackle Blox Loaded

Akční výrobek Korum Tackle Blox od top výrobce Korum jde koupit v naší aktuální nabídce v akci! Stojí teď u nás 1 000 Kč.
EAN: 5056317726107
Korum Tackle Blox Loaded
Ověřit dostupnost »
Značka: Korum
1 000

BLOX je nový koncept ukládání náčiní zaměřený přímo na univerzálního rybáře. Navrženo pro umístění všeho, co potřebujete, na jednom vysoce organizovaném místě.

BLOX je nový koncept ukládání náčiní zaměřený přímo na univerzálního rybáře. Navrženo pro umístění všeho, co potřebujete, na jednom vysoce organizovaném místě. Pečlivě jsme dimenzovali BLOX pro uložení nezbytných položek koncového náčiní, jako jsou cívky se šňůrou, balíčky háčků a příslušenství. 

Je zde možnost použít vyhrazený BITS BLOX, pokud dáváte přednost přihrádkám, a také možnost umístit koncové náčiní do víka krabice. Vaše návnadové nástroje a nůžky úhledně zapadnou na místo, zatímco hlavní box lze upravit pomocí přepážek tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Pokud si to přejete, můžete RIG BLOX také vložit dovnitř a udržet všechny vaše předem uvázané délky háčků v bezpečí před přírodními živly. Je to jedna krabice, která umí všechno!

  • Odolná konstrukce
  • Víko s těsněním
  • Nejorganizovanější krabička na rybářské potřeby – 196 mm (H) x 250 (Š) x 91 mm (V)
  • Varianta Fully Loaded je dodávána s nástroji pro práci s nástrahou, nůžkami, 5přihrádkovým BITS BLOX a RIG BLOX.