Keitech Gumová nástraha Easy Shiner Rotten Carrot – 2″/5,1cm/1g/12ks

Akční a ve slevě produkt Keitech Gumová nástraha Easy Shiner od našeho předního výrobce Keitech snadno můžete získat zde teď právě za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 209 Kč. EAN: 4560262601965
Keitech Gumová nástraha Easy Shiner Rotten Carrot - 2"/5
Značka: Keitech
209 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Keitech Easy Shiner je legendární japonská nástraha z měkké gumy vhodná na lov candátů, okounů, štik, sumců, pstruhů a mnoha dalších ryb.

Keitech Easy Shiner je legendární japonská nástraha z měkké gumy vhodná na lov candátů, okounů, štik, sumců, pstruhů a mnoha dalších ryb.

Easy Shiner je nejoblíbenější a nejuniverzálnější Keitech nástrahou. Tělo Easy Shinera se při chodu lákavě naklání a zároveň pracuje jeho ocasní část. Má skvělý chod i při velmi pomalém vedení, čehož je dosaženo díky materiálu z měkkého silikonu vyrobeného unikátním dvoutónový procesem vstřikování barev za použití různých druhů slaných plastů.

Easy Shiner obsahuje hrubé kousky soli, celé tělo má slanou příchuť a použito je i silného olihňového atraktantu. Je jakousi kombinací nástrah Shad Impact a Swing Impact. S Keitech Easy Shinerem lze chytat různými způsoby. Nastražit ho můžeme na klasickou jigovou hlavičkou, na offsetový háček, na dropshot, Texas Rig, Carolina Rig, Split Shot Rig či na háček bez zátěže. K nastažení na offset slouží drážky na spodní a horní straně nástrahy. Všechny Keitech nástrahy jsou vyrobeny v Japonsku.