zoufalirybari.cz

Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL ITB Pink Chart – 10cm

Zcela unikátní výrobek Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL ITB od značky se zárukou kvality Gunki snadno naleznete v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 20 Kč.
EAN: 3297839161096
Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL ITB Pink Chart - 10cm
Ověřit dostupnost »
Značka: Gunki
20

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení.

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení. Tělíčko má trojúhelníkový tvar posetý žebry po celé délce. V ocáskové části je zúženo pro ještě lepší chod ocásku. První polovina je robustnější pro pohodlné napíchnutí jigové hlavičky. Při tažení se kromě kmitajícího ocásku celé tělíčko mírně protáčí kolem své osy a všechny žebra po celé délce vibrují.

Nástraha je vhodná na lov candátů, štik, okounů i sumců. Lze s ní lovit u dna i ve sloupci. Nastražit ji lze na jigovou hlavičku, texas, carolinu, zatížený offset háček atd. Tělíčko je napuštěno aromatem lákajícím dravce a díky tomu dochází k poctivějším záběrům.