Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL ITB Ghost Zander – 10cm

Kvalitní a žádaný produkt Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL ITB Ghost Zander od kvalitní společnosti Gunki jednoduše seženete právě teď u nás za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 20 Kč.
Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL ITB Ghost Zander - 10cm
Značka: Gunki
20 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení.

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení. Tělíčko má trojúhelníkový tvar posetý žebry po celé délce. V ocáskové části je zúženo pro ještě lepší chod ocásku. První polovina je robustnější pro pohodlné napíchnutí jigové hlavičky. Při tažení se kromě kmitajícího ocásku celé tělíčko mírně protáčí kolem své osy a všechny žebra po celé délce vibrují.

Nástraha je vhodná na lov candátů, štik, okounů i sumců. Lze s ní lovit u dna i ve sloupci. Nastražit ji lze na jigovou hlavičku, texas, carolinu, zatížený offset háček atd. Tělíčko je napuštěno aromatem lákajícím dravce a díky tomu dochází k poctivějším záběrům.