zoufalirybari.cz

Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL Ghost Stripe Perch – 10cm

Zajímavý produkt Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL Ghost od odblíbeného výrobce Gunki snadno můžete sehnat na našich stránkách teď trvale výhodně. Právě lze objednat jen za 209 Kč.
Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL Ghost Stripe Perch - 7
Ověřit dostupnost »
Značka: Gunki
209

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení.

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení. Tělíčko má trojúhelníkový tvar posetý žebry po celé délce. V ocáskové části je zúženo pro ještě lepší chod ocásku. První polovina je robustnější pro pohodlné napíchnutí jigové hlavičky. Při tažení se kromě kmitajícího ocásku celé tělíčko mírně protáčí kolem své osy a všechny žebra po celé délce vibrují.

Nástraha je vhodná na lov candátů, štik, okounů i sumců. Lze s ní lovit u dna i ve sloupci. Nastražit ji lze na jigovou hlavičku, texas, carolinu, zatížený offset háček atd. Tělíčko je napuštěno aromatem lákajícím dravce a díky tomu dochází k poctivějším záběrům.