zoufalirybari.cz

Gunki Gumová nástraha Rockstar ITB Wild Goby – 11cm

Tento velmi žádaný výrobek Gunki Gumová nástraha Rockstar ITB Wild od značky s dobrým jménem Gunki máte možnost sehnat v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Zrovna teď v akci za 28 Kč.
EAN: 3297830718732
Gunki Gumová nástraha Rockstar ITB Wild Goby - 11cm
Ověřit dostupnost »
Značka: Gunki
28

Nástraha napodobující vranku určená pro lov candátů a okounů. Její tvar je navržený pro dokonalý pohyb a dráždivost při jigování.

Nástraha napodobující vranku určená pro lov candátů a okounů. Její tvar je navržený pro dokonalý pohyb a dráždivost při jigování. Masivní přední část s ploutvičkami v kombinaci s citlivým kopýtkovým ocáskem vytváří unikátní vibrace, které jsou pro candáty a okouny neodolatelné.

Pevný materiál nástrahy jejím pohybem ve vodě vydává silné vibrace, které dravec zachytí i na větší vzdálenost nebo v silném proudu. Širší hlavová část a ploutvičky napomáhají stabilitě nástrahy při propadu. Atraktivní 3D oči v hlavové části. SBC koncept konstrukce bříška – vroubkované bříško pro snadné nanášení gelového atraktantu. Anýzové aroma pro ještě větší atraktivitu. Některé barvy obsahují UV body.

  • Délka 8,5 cm, váha 5,3 g