zoufalirybari.cz

Giants Fishing Hlásič Bite Alarm TRS ( 12V Baterie) AKCE 1+1!

Unikátní a oblíbený výrobek Giants Fishing Hlásič Bite Alarm TRS ( od populární značky Giants Fishing najdete momentálně na našich stránkách za outletovou cenu. Akční ceny od 548 Kč.
Giants Fishing Hlásič Bite Alarm TRS ( 12V Baterie) AKCE 1+1!

Představujeme
Vám
kvalitní
řadu
signalizátorů
záběru,
které
se
vyznačují
kvalitním
provedením,
moderním
designem
a
spolehlivou
elektronikou.
Prostě
se
na

můžete
spolehnout.Akce
1+1
ZDARMA!

Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru, které se vyznačují kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout. Akce 1+1 ZDARMA!

Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru, které se vyznačují kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout. Základní deska signalizátorů je zalitá v silikonové vrstvě, takže jsou 100% voděodolné a bezchybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Pro eliminaci veškerých nežádoucích odlesků, je jeho povrch zmatován speciální černou uhlíkovou vrstvou. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (není součástí balení). Ve spodní části je 2,5mm zdířka k připojení příposlechu nebo swingeru.

přehled funkcí:

  • plynulá regulace hlasitosti
  • plynulá regulace výšky tónu
  • plynulá regulace citlivosti
  • modrá paměťová 20s LED (dioda)
  • červená záběrová LED (dioda)
  • rozteč 20mm