zoufalirybari.cz

Fin Šnůra Paradox 16X kamufláž 10m – hnědá 60lb

Tento levný produkt Fin Šnůra Paradox 16X kamufláž 10m od společnosti se zárukou kvality Delphin snadno pořídíte v naší aktuální nabídce napořád výhodně! Na našich stránkách za 324 Kč.
EAN: 8586018460767
Fin Šnůra Paradox 16X kamufláž 10m - hnědá 60lb

PARADOX je revoluční šňůrou z dílny FIN. Pro výrobu bylo použito 16 výjimečných mikrovláken, které jsou několikanásobně těžší v porovnání se standardními PE vlákny. 

„…těžká jako „leadcore“, avšak bez olověného jádra…“

PARADOX je revoluční šňůrou z dílny FIN. Pro výrobu bylo použito 16 výjimečných mikrovláken, které jsou několikanásobně těžší v porovnání se standardními PE vlákny. Navíc je šňůra extrémně hustě pletená, což do maximální míry zvyšuje jejich množství na 1cm šňůry. Šnůra je tak mimořádně těžká a oděruvzdorná. Speciálním pletením je dosažena dutá středová část, což umožňuje vytvářet bezuzlové smyčky pro garanci stejné nosnosti návazce po celé jeho délce. Tato šňůra neobsahuje olověné jádro, ale přesto je těžší oproti běžnému „leadcore“. Dokonale kopíruje dno a vytváří tak neviditelný kaprařský návazec. Vzhledem na její charakteristické vlastnosti je určená do nejtěžších vod s množstvím překážek, mušlí či raků.