Delphin Vlasec Yupie fluo žlutá 300m – 0,20mm 3,7kg

Ve slevě kousek Delphin Vlasec Yupie fluo žlutá 300m - od kvalitního výrobce Delphin jednoduše můžete pořídit zde nyní za parádní cenu. Cenově vychází na 122 Kč. EAN: 8586018019255
Delphin Vlasec Yupie fluo žlutá 300m - 0
Značka: Delphin
122 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Dokonalý vlasec pro mladé rybáře, na který se dá vždy spolehnout. Právě spolehlivost byla pro nás nejdůležitějším bodem během vývoje tohoto vlasce

Dokonalý vlasec pro mladé rybáře, na který se dá vždy spolehnout. Právě spolehlivost byla pro nás nejdůležitějším bodem během vývoje tohoto vlasce. Od začátku jsme totiž věděli, že reflexy a styl chytání nemají začínající rybáři vytříbené natolik, aby mohli riskovat ztrátu ryby nesprávnou zdolávací technikou.

Delphin YUPIE nabízí všechny parametry potřebné pro úspěšný lov. Má nízkou roztažnost, výbornou pevnost v tahu, ale také nosnost v uzlu. Díky fluo žluté barvě je navíc velmi dobře viditelný, což vám podstatně usnadní určit směr vlasce při zdolávání.

Pokud tedy děláte vy či vaše děti první rybářské kroky a nevíte, jaký vlasec by byl pro vás vhodný, tak právě YUPIE je ta správná volba.

  • MM/KG: 0,20mm/3.7kg, 0,22mm/4.2kg, 0,25mm/5.5kg