zoufalirybari.cz

Delphin Taška Area CARRY Carpath XXL

Unikátní a žádaný produkt Delphin Taška Area CARRY od top značky Delphin máte možnost dostat právě zde v akci! Pouze nyní za 1 446 Kč.
EAN: 8586018458931
Delphin Taška Area CARRY Carpath XXL
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
1 446

Carryall je praktická taška pro uložení rybářského příslušenství. Projektovaná byla s důrazem na praktičnost, trvanlivost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům.

Delphin AREA je špičkově zpracovanou sérií tašek určených pro kaprový rybolov v neopakovatelném designu CARPATH. Bezchybné šití, silné zipy, ergonomické střihy. To je Delphin AREA!

Carryall je praktická taška pro uložení rybářského příslušenství. Projektovaná byla s důrazem na praktičnost, trvanlivost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Taška je ze všech stran osazena 6mm polstrováním pro maximální ochranu vašeho příslušenství uvnitř. Celá taška je mimořádně kompaktní a stabilní, i když je úplně prázdná. Celá spodní část tašky je osazena vyztuženou, 5cm vysokou, nepromokavou vrstvou, která dovoluje položení tašky na mokrý povrch či dokonce do vody. Navíc je osazena 3 vnějšími zipovatelnými kapsami pro uložení dalšího rybářského příslušenství. Uvnitř najdete ještě jednu velkou síťovou kapsu. Samotný vnitřek je navržen tak, abyste do něj s lehkostí mohli ukládat další tašky série AREA. Maximální komfort dotváří mimořádně měkké polstrování popruhu pro zavěšení na rameno, či praktické rukojeti pro nošení tašky v ruce.

Technické parametry XXL:
  • Rozměr tašky: 60x35x36cm
  • Čistý rozměr vnitřního prostoru: 55x29x32cm
  • Rozměr přední kapsy: 35x25x5cm
  • Rozměr boční kapsy: 25x25x5cm
  • Vnitřní síťovaná kapsa: 48x29cm