zoufalirybari.cz

Delphin Sada signalizátorů Minor 4+1

Tento vynikající produkt Delphin Sada signalizátorů Minor od skvělého a známého výrobce Delphin jednoduše můžete získat tady teď právě skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 1 921 Kč.
EAN: 8586018506410
Delphin Sada signalizátorů Minor 4+1
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
1 921

Neuvěřitelně kompaktní a originální sada signalizátorů s příposlechem, která se kromě svých minimalistických rozměrů vyznačuje skvělou výdrží baterie, spolehlivostí a velmi příznivou pořizovací cenou.

Neuvěřitelně kompaktní a originální sada signalizátorů s příposlechem, která se kromě svých minimalistických rozměrů vyznačuje skvělou výdrží baterie, spolehlivostí a velmi příznivou pořizovací cenou. Navzdory své ceně se však funkčností může bez problémů rovnat s podstatně dražšími sadami. Velkou výhodou je také jednoduchost ovládání signalizátorů a příposlechu.

 

Signál mezi signalizátory a příposlechem se ve vhodných podmínkách dokáže přenést na vzdálenost až 110 metrů. Celá sada je dodávána v tvrdém plastovém kufříku, který se stará o bezpečnost při transportu. Samozřejmostí u sady je její voděodolnost a plast odolný vůči mechanickému poškození.

 

Samotný signalizátor je napájen 1 x12V baterií typu 23A, která navzdory svým malým rozměrům disponuje dlouhou výdrží. Zapíná, resp. vypíná se podržením tlačítka po dobu dvě sekundy. Po zapnutí 3krát blikne barevná LED dioda, při vypnutí blikne jednou. Po zapnutí lze krátkým mačkáním tlačítka zvolit jednu z 5 úrovní hlasitosti, včetně tichého módu. LED dioda se po každém záběru rozsvítí po dobu 10 sekund.

 

Příposlech spolehlivě přijímá signál a signalizuje záběr zvukově, světelně a v případě zvoleného režimu i vibračně. Pomocí tlačítka „V“ je možné si vybrat jednu ze 7 úrovni hlasitosti včetně tichého módu. Vibrační režim se spouští podržením tlačítka „V“ po dobu přibližně 2 sekund.

Příposlech disponuje čtyřmi barevnými LED diodami, které po záběru blikají 10 sekund. Napájen je pomocí 3xAAA 1,5V baterií. Přijímač si stejně jako signalizátory uchovává všechna zvolená nastavení v paměti. V balení je dodáván i s praktickým popruhem, sloužícím k zavěšení.

 

Obsah balení:

Signalizátory záběru (dle sady)

1x Příposlech

1x Transportní kufřík

1x Popruh na příposlech

 

Přijímač/funkce

– 7 různých úrovní hlasitosti včetně tichého módu

– vibrační mód

– Napájení 3xAAA 1.5V bateriemi

– Po záběru 10 sekund bliká L