Delphin Rychlospojka signalizátoru MagneKlik 2ks

Hodně žádaný produkt Delphin Rychlospojka signalizátoru MagneKlik originál od výrobce Delphin máte možnost nakoupit online za výhodné peníze. Nyní lze objednat jen za 299 Kč. EAN: 8586018013611
Delphin Rychlospojka signalizátoru MagneKlik 2ks
Značka: Delphin
299 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Inovativní rychlospojka, která byla důmyslně navržena a dlouhodobě testována vývojovým týmem značky Delphin.

Inovativní rychlospojka, která byla důmyslně navržena a dlouhodobě testována vývojovým týmem značky Delphin.

MagneKLIK funguje na principu extra silného magnetu uvnitř a systému výstupků a zářezů, které do sebe univerzálně pasují. Signalizátor si natočíte do vrchní části a spodní uchytíte do stojanu/vidličky. Následně obě části spojíte zakliknutím magnetu a sestava je připravena k použití. Po rybaření část se signalizátorem jednoduše rozpojíte jedním tahem a signalizátor uschováte pro transport. Odpadá tak dlouhé šroubování signalizátoru před každým rybařením. S rychlospojkou MagneKLIK jste připraveni okamžitě začít lovit.

Tělo je kompletně kovové, vyhotovené CNC opracováním, což zajišťuje dlouhou životnost produktu. Magnet uvnitř spolu s výřezy na obvodu se starají o to, že jednotlivé části do sebe dokonale zapadají a kompaktně drží spolu bez vůle či možnosti protáčení a svévolného vypadnutí. Díky dostatečnému počtu zářezů si nastavíte signalizátor do požadované polohy a nehrozí žádné přetáčení, jak tomu bývá u modelů s kuličkovými ložisky.

MagneKLIK je opatřen standardizovaným závitem, což umožňuje použití s drtivou většinou standardně vyráběných signalizátorů. Rovněž závit MagneKLIKu sedne do všech stojanů, či vidliček.

Technické parametry

  • Vnější průměr: 15mm
  • Výška: 43mm