zoufalirybari.cz

Delphin Rychloobratlík Quick swap s gumičkou THE END 6ks

Oblíbený a akční produkt Delphin Rychloobratlík Quick swap s gumičkou od přední značky Delphin snadno najdete u nás právě za super cenu! Produkt koupíte teď u nás za 85 Kč.
EAN: 8586018454001
Delphin Rychloobratlík Quick swap s gumičkou THE END 6ks

Sada černého rychloupínacího obratlíku „Quick Swap“ s ochrannou G-Round gumičkou. 

Sada černého rychloupínacího obratlíku „Quick Swap“ s ochrannou G-Round gumičkou. Obratlík slouží pro rychlou výměnu hotových návazců. Ochranná kamuflážová gumička zajišťuje návazec proti samovolnému vypadnutí a zároveň zabraňuje zamotání montáže během nahazování. Balení obsahuje 6 obratlíků a 6 gumiček.

Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa. Částečně transparentní hnědá barva ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!