zoufalirybari.cz

Delphin Prut Paranoya 12ft 3,00lbs

Ve slevě tento výrobek Delphin Prut Paranoya 12ft od společnosti s dlouholetou tradicí Delphin pohodlně pořídíte momentálně v naši nabídce v bezva akci. Nabídky již od 3 642 Kč.
EAN: 8586018464277
Delphin Prut Paranoya 12ft 3
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
3 642

Naše vlajková loď v segmentu kaprových prutů! Japonský blank TORAY, očka SEAGUIDE s tenkou SiC výplní, odlehčené, velmi pevné uhlíkové sedlo CarboSeat s agresivním tvarem.

Naše vlajková loď v segmentu kaprových prutů! Japonský blank TORAY, očka SEAGUIDE s tenkou SiC výplní, odlehčené, velmi pevné uhlíkové sedlo CarboSeat s agresivním tvarem. To je jen několik nej, které v sobě spojuje PARANOYA. Desetistopý (10ft) model využijete při vyvážce, lovu v příbřežních částech revírů, či klasické „šoulačce“, nebo pokud máte rádi kompaktnější rozměry. Tento „kraťas“ je však plnohodnotným kaprovým prutem se vším všudy, proto se nemusíte bát do něj opřít. Delší, 12ft (360cm) model je velmi dobrým univerzálem, zatímco nejdelší, 13ft (390cm) prut si najde své uplatnění pokud potřebujete daleko nahazovat. I proto jsou modely s délkami 360 a 390cm osazeny 50mm očky, které pomáhají lepšímu odvíjení nahazovaného vlasce. Kvůli celkovému snížení hmotnosti jsme použili kombinaci dvou a jednostopkových oček. Spojení jednotlivých dílů je zesíleno kovovým prstencem. Rukojeť je tvořena karbonovým materiálem, v její spodní části najdete dvojité křížové opletení, které podtrhuje umělecké dílo, jakým tento prut je. Rukojeť je ukončena černou EVA pěnou. PARANOYA patří do vlajkové série UNITY, jejíž pruty jsou vyhotoveny z japonského TORAY karbonového blanku.

Technické parametry:
  • Model 12ft (360cm) / 3lbs
  • Počet dílů: 2
  • Transportní délka: 190cm
  • Počet oček: 6
  • Hmotnost: 300g
  • Rukojeť: karbon a EVA pěna
  • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 64cm