zoufalirybari.cz

Delphin Prut Opium BlacxCarp 3G TechnoCork 12ft 360cm 2,75lbs 2díl

Exkluzivní produkt Delphin Prut Opium BlacxCarp 3G TechnoCork od známé společnosti Delphin máte možnost sehnat na našich stránkách teď právě ve slevě. Nyní můžete mít za 2 993 Kč.
EAN: 8586018508346
Delphin Prut Opium BlacxCarp 3G TechnoCork 12ft 360cm 2
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
2 993

Po nesporném úspěchu předchozích generací prutů OPIUM bylo obtížné vymyslet něco inovativního. Nám se to ale podařilo s modelem 3G, který si jistě podmaní velké množství lovců kaprů.

Po nesporném úspěchu předchozích generací prutů OPIUM bylo obtížné vymyslet něco inovativního. Nám se to ale podařilo s modelem 3G, který si jistě podmaní velké množství lovců kaprů. Třetí generace s názvem OPIUM BlacXCARP je přímo skvostem v rybníku kaprařských prutů.

Základem je ověřený karbonový blank 30T s mírnými vylepšeními. Kromě své štíhlosti, kterou zaujme na první pohled, se vyznačuje výbornou zdolávací i nadhazovací akcí. Univerzální 3lbs vrhací zátěže, které dobře znáte z předchozí generace disponují akcí, která pomáhá při souboji s trofejními rybami, ale navzdory těmto silovým rezervám nám dovolí si dokonale vychutnat zdolávání menších kousků. Kromě toho jsme tuto sérii rozšířili o nové vrhací zátěže. Verze 360cm/2,75lbs disponuje parabolickou akcí a je ideální variantou pro lovce, kteří si chtějí při zdolávání vychutnat opravdu každou rybu. Naproti tomu verze 3.25 a 3.5lbs, které jsou vybaveny rychlým blankem, jsou přímo předurčeny pro daleké nahazování.

Použili jsme luxusní a ergonomické FUJI sedlo, na okrajích doplněné černou EVA pěnou, kvalitní přetvarovaná očka se SiC výplněmi či ručně pletený vzor na karbonové pásce nad rukojetí.

Největší předností je však samotná rukojeť prutu! Věčnému rybářskému dilematu, zda koupit korek, který se výborně drží, ale hůře udržuje, nebo pogumovanou rukojeť, která se lépe udržuje ale komfortem nevyniká, je nyní konec. Nová generace OPIA má rukojeť pokrytou materiálem TechnoCORK. Kromě působivého vizuálu se vyznačuje vynikajícími funkčními vlastnostmi. Jelikož se jedná o speciální pogumovaný povrch, tak je na dotek velmi příjemný a má excelentní protiskluzové vlastnosti. Tím je rukojeť s daným provedením nejen maximálně pohodlná, ale i praktická. Samotný design TechnoCORK materiálu, připomíná strukturou právě černý korek a po bližším zhlédnutí si jistě všimnete malých log značky Delphin s písmeny TC, která odkazují právě na název TechnoCORK. Takže na otázku, zda raději korek, nebo syntetiku je odpověď od nynějška jasná – TechnoCORK!