zoufalirybari.cz

Delphin Polarizační brýle SG Twist hnědá skla

Tento nejprodávanější kousek Delphin Polarizační brýle SG Twist od skvělého výrobce Delphin jednoduše můžete pořídit zde téměř zdarma! Produkt koupíte teď u nás za 399 Kč.
EAN: 8586018471763
Delphin Polarizační brýle SG Twist hnědá skla

Stylové sluneční brýle s polarizačními skly, které svůj název dostaly po velmi odolné konstrukci rámu, kterou lze ohnout bez poškození či zlomení. Odteď nechtěné pády, či přisednutí brýlí nezpůsobí nevratné poškození ramínek!

Stylové sluneční brýle s polarizačními skly, které svůj název dostaly po velmi odolné konstrukci rámu, kterou lze ohnout bez poškození či zlomení. Odteď nechtěné pády, či přisednutí brýlí nezpůsobí nevratné poškození ramínek! Hodí se nejen na rybaření, ale ocení je i sportovci, či nadšenci pobytu v přírodě. Twist se dokonale přizpůsobí vaší tváři a netlačí ani v případě rozměrnějších proporcí. Navíc k brýlím získáváte grátis tvrdé transportní pouzdro.

Technické parametry:
  • Šířka nos: 2,0 cm 
  • Rozměr skla: 5,7cm x 4,2cm
  • Délka ramínka: 14,4cm
  • Hmotnost: 26,3g

Polarizační brýle Delphin jsou vysoce kvalitním produktem se všemi potřebnými certifikáty a zkouškami vyžadovanými Evropskou unií. To garantuje jejich zdravotní způsobilost a špičkové vlastnosti potvrzené mnoha testy.