zoufalirybari.cz

Delphin Podložka s okraji DuoMAT XXL

Výjimečný produkt Delphin Podložka s okraji od dodavatele s dobrým jménem Delphin máte možnost najít aktuálně na našich stránkách skutečně levně! Teď za akční cenu 1 496 Kč.
EAN: 8586018492614
Delphin Podložka s okraji DuoMAT XXL
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
1 496

Po úspěchu jedinečné podložky DuoMAT jsme se rozhodli na trh uvést její větší a všestrannější verzi.

Po úspěchu jedinečné podložky DuoMAT jsme se rozhodli na trh uvést její větší a všestrannější verzi.

DuoMAT XXL v sobě uchovává všechny podstatné vlastnosti charakteristické pro podložky z této řady. Jsou jimi zejména variabilita, skvělé transportní rozměry, kvalita zpracování použitých materiálů a v neposlední řadě bezpečnost úlovku. Polstrování z 30 mm silné a pevné pěny se postará o spolehlivou ochranu vašich úlovků. Okraje vyvýšené až do výšky 20 cm zaručí, že ryba z podložky nevyklouzne ani při nerovném terénu a vrchní překrývací část opatřena suchými zipy spolehlivě zamezí případnému vyskočení úlovku. Materiál použitý při výrobě je rychleschnoucí, odolný a v případě zašpinění ho lze jednoduše očistit.

Název DuoMAT znamená, že podložku lze použít dvěma způsoby. Jako standardní podložku bez okrajů, nebo si můžeme tyto okraje zvednout a zafixovat je pomocí suchých zipů, které se nacházejí v každém z rohů. Při vypouštění ryby lze odepnout jen jeden z okrajů, čímž ryba snadno vyklouzne do vody. Podložka disponuje dvěma gumovými popruhy, které jsou určeny k upevnění během transportu. Oproti základnímu Duomatu tento obsahuje navíc pevné textilní rukojeti, se kterými je možné samotnou podložku, ale také úlovek v ní pohodlně přenášet.

DuoMAT XXL je nestandardně, ale zato velmi důmyslně řešená podložka, která je díky svým parametrům plnohodnotnou variantou vaničkových podložek, přičemž její cena a transportní rozměry jsou mnohem příznivější.

Technické parametry:

  • Tloušťka matrace: 3 cm
  • Rozměry podložky na plocho: 140×80 cm
  • Rozměry podložky s vyvýšenými okraji: 100×45 cm
  • Výška okraje: 20 cm