zoufalirybari.cz

Delphin Olověná slza AeroTEAR – 100g

Oblíbený a akční produkt Delphin Olověná slza AeroTEAR s pečetí kvality od značky Delphin je k získání zrovna pořád výhodně. K sehnání zrovna v akci za 40 Kč.
EAN: 8586018504416
Delphin Olověná slza AeroTEAR - 100g

Vzdálenost a přesnost nahazování je pro úspěšný lov kaprů na odhoz klíčová záležitost. 

Vzdálenost a přesnost nahazování je pro úspěšný lov kaprů na odhoz klíčová záležitost.

To platí zejména na rozlehlých revírech s vysokým rybářským tlakem. Při dosahování velkých vzdáleností nahazováním je důležité dbát na každý detail. Právě s ohledem na to vyvinul designérský tým značky Delphin zátěž AeroTEAR, která vám svým jedinečným tvarem umožní prodloužit vzdálenost vašich hodů, a tak lovit v místech, ve kterých budete mít vyšší šanci na úspěch.

Aerodynamický tvar slzy je speciálně navržen tak, aby při nahazování kladl co nejmenší odpor. Oválné plochy jsme nahradili ostřejšími tvary, aby bylo možno vtěsnat co nejvíce materiálu do vnějších rozměrů, a tak vytvořit kompaktnější zátěž.

Křidélka na stranách stabilizují slzu během letu, čímž prodlužují dráhu letu a přispívají k přesnosti a konzistentnosti vašich náhozů. Povrch zátěže je chráněn barvou v přírodních odstínech hnědé s černými frkanci, což dokonale kamufluje její přítomnost na dně. Zvětšené očko na obratlíku umožňuje snazší a rychlejší upevnění zátěže na montáž.