zoufalirybari.cz

Delphin Naviják Leeder FDR 5T

Kvalitní a velmi žádaný kus Delphin Naviják Leeder FDR od značky se zárukou kvality Delphin lze nakoupit právě teď u nás extra výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 972 Kč.
EAN: 8586018487528
Delphin Naviják Leeder FDR 5T

Pevný a robustní naviják s volnoběžnou brzdou za velmi přijatelnou cenu, který vizuálně potěší zejména příznivce feederu. Díky efektní tmavě-červeno černé kombinaci barev dokonale ladí s příslušenstvím od firmy Delphin, určeným pro lov feederovou technikou.

Pevný a robustní naviják s volnoběžnou brzdou za velmi přijatelnou cenu, který vizuálně potěší zejména příznivce feederu. Díky efektní tmavě-červeno černé kombinaci barev dokonale ladí s příslušenstvím od firmy Delphin, určeným pro lov feederovou technikou. Přesto však najde své využití i při lovu kapra a jiných ryb způsobem na těžko.

Základ navijáku tvoří tělo z mimořádně pevného tvrzeného ABS plastu, který bez problémů odolá i velké zátěži. Plynulý a hladký chod zajišťuje vyvážený rotor a soustava 5+1 kuličkových ložisek. Kovová klika je na konci osazena masivním pogumovaným madlem, které výborně sedne mezi prsty a usnadňuje tak navíjení. Navíc lze upevnit z levé i pravé strany. Volnoběžná brzda je pomocí tvarovaného šroubu velmi citlivě nastavitelná, což ocení fanoušci tohoto systému.

Kovová cívka je navržena do kónického tvaru, což zlepšuje vlastnosti navijáku při nahazování a odvíjení vlasce. Navíc se na ní nacházejí až dva kovové klipy, které umožňují zaklipovaní vlasce na několik vzdáleností za účelem dokonale přesných hodů. Delphin Leeder FDR je osazen takzvanou „carbon drag“ brzdou s karbonovými podložkami, pomocí které dokážete vyvinout velkou brzdnou sílu při zastavení unikající ryby.

Technické parametry:
  • Kapacita cívky mm/m: 0.18/400, 0.22/265, 0.26/200
  • Převodový poměr: 5.5:1
  • Počet ložisek: 5+1
  • Hmotnost: 440g