zoufalirybari.cz

Delphin Naviják Hexa 20

Tento nejprodávanější výrobek Delphin Naviják Hexa 20 od výrobce s dobrým jménem Delphin pohodlně dostanete ještě dnes levně. Nyní pořídíte za super cenu 847 Kč.
EAN: 8586018466127
Delphin Naviják Hexa 20

Velmi příjemný naviják, který svými vyváženými vlastnostmi padne okamžitě do ruky každému rybáři. Příjemný a hladký chod bez jakýchkoliv rušivých elementů, ideální kapacita vlasce a optimální převodový poměr 5.1:1 jsou atributy, na kterých Hexa staví své pilíře.

Velmi příjemný naviják, který svými vyváženými vlastnostmi padne okamžitě do ruky každému rybáři. Příjemný a hladký chod bez jakýchkoliv rušivých elementů, ideální kapacita vlasce a optimální převodový poměr 5.1:1 jsou atributy, na kterých Hexa staví své pilíře. V balení naleznete hlavní kovovou a náhradní plastovou cívku. Navíc nabízíme možnost dokoupení dalších kusů kovových cívek podle potřeby. Klika je také kovová a má madlo, které se drží velmi komfortně i po hodinách používání. Pro případ ztráty je v balení navíc jeden kus šroubku držící kliku. Citlivá a přesně dávkovatelná horní brzda je už jen příjemným bonusem. Hexa okouzlí i designem barev v kombinaci elegantní černé, decentní modré a kovové stříbrné. Tento naviják má velmi široké spektrum využití v různých rybolovných technikách a dokáže tak poskytnout velké množství zážitků za nadmíru příznivou cenu.

Technické parametry:
  • Model: Delphin HEXA 20
  • Kapacita navijáku mm / m: 0.18 / 290, 0.20 / 230, 0.22 / 160
  • Převodový poměr: 5.1:1
  • Počet ložisek: 5 + 1
  • Hmotnost: 240g