zoufalirybari.cz

Delphin Návazec THE END Boilie rig 2ks – 20cm/25lbs/vel.2

Zlevněný výrobek Delphin Návazec THE END Boilie rig od top značky Delphin najdete na našich stránkách teď ve výprodejové akci. V akci za 104 Kč.
EAN: 8586018467704
Delphin Návazec THE END Boilie rig 2ks - 20cm/25lbs/vel.6
Popis produktu

Ověřená klasika, která nezklame! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END v bezchybně fungujícím sestavení BOILIE RIG.

Ověřená klasika, která nezklame! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END v bezchybně fungujícím sestavení BOILIE RIG. Tento model ocení všichni rybáři, kteří upřednostňují hotové návazce, ale potrpí si na špičkovou kvalitu. Bonusem je navíc bezkonkurenční cena.

  • Háček THE END Battle ( #2 / #4 / #6 )
  • Rovnátko THE END WORMER
  • Šnůra FIN 6K
  • Tvrdá gumička proti zamotání THE END (4cm)
  • Obratlík THE END (#4)

Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa. Částečně transparentní hnědá barva ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!