zoufalirybari.cz

Delphin Háčky HKD Feeder Smuter Ring 10+1ks – Velikost 10

Ve slevě tento produkt Delphin Háčky HKD Feeder Smuter Ring od dodavatele s dobrým jménem Delphin snadno můžete najít právě zde za báječnou cenu. Aktuálně výhodně za 58 Kč.
EAN: 8586018447287
Delphin Háčky HKD Feeder Smuter Ring 10+1ks - Velikost 10

Háčky červené série Delphin HOOKAIDO jsou určeny pro každodenní rybolov. Jsou velmi odolné, ostrost a tvar neztrácejí ani po delším používání a mnoha zdolaných rybách. Vyrobené jsou jen z materiálů vysoké jakosti.

Háčky červené série Delphin HOOKAIDO jsou určeny pro každodenní rybolov. Jsou velmi odolné, ostrost a tvar neztrácejí ani po delším používání a mnoha zdolaných rybách. Vyrobené jsou jen z materiálů vysoké jakosti. Díky pestrosti tvarů a velikostí si z této série vybere každý rybář ten svůj! Asymetrické balení 10 + 1 umožňuje rybářům jednodušší výběr potřebného háčku.

Delphin HKD Feeder SMUTER je háček pro lov technikou method feeder. Ideální ve spojení s peletami, kukuřicí, miniboilie a dalšími nástrahami umístěnými na vlasové montáži mimo háček. Zaoblený tvar velmi dobře drží rybu a i když je bez protihrotu, nemusíte mít nejmenší obavy. Povrch je navíc potažen vrstvou TEFCON-u.

Technické parametry:

  • s očkem
  • bez protihrotu
  • osově zakřivený
  • průřez: kulatý